Moje usługi

Home / Moje usługi

Konsultacja dietetyczna

Indywidualna konsultacja, na której dowiesz się:
– jakie produkty są dla Ciebie wskazane?
– czego unikać?
– jak zaplanować posiłki?
Tak, aby osiągnąć cel, do którego dążysz (utrata wagi, przybranie na wadze, spalanie tkanki tłuszczowej, odżywianie w chorobie przewlekłej). Wskazówki, które ode mnie uzyskasz będą uwzględniały Twój aktualny stan zdrowia (ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń przewlekłych), tak by odżywianie wspomagało powrót do zdrowia.

Czas trwania: 1 godzina
Cena: 100 zł
Forma konsultacji: osobiste spotkanie w moim gabinecie, u Ciebie w domu (dla osób z Trójmiasta) lub konsultacja przez Skype.

W trakcie konsultacji bezpłatnie wykonam analizę składu Twojego ciała na profesjonalnym urządzeniu.

INDYWIDUALNA DIETA UŁOŻONA SPECJALNIE DLA CIEBIE

Dieta na każdy dzień, dostosowana do Twojego celu, stanu zdrowia i preferencji pokarmowych.
Zapomnij o wyrzeczeniach i głodzeniu się! Twój jadłospis ułożę w taki sposób, żebyś mógł jeść produkty, które lubisz, jedzenie będzie Ci smakować i będziesz najadać się do syta.Na każdy dzień dostaniesz plan posiłków uwzględniający 3 posiłki główne (śniadanie, obiad, kolacja) i 2-3 posiłki mniejsze pomiędzy nimi (drugie śniadanie, podwieczorek, przekąska).

Dieta na 2 tygodnie: 250 zł
Dieta na 1 miesiąc: 400 zł
Dieta na 3 miesiące: 1200 zł

W cenie diety jest indywidualna konsultacja, w czasie której przeprowadzę z Tobą wywiad dotyczący Twoich nawyków i preferencji żywieniowych oraz wykonam analizę składu Twojego ciała na profesjonalnym urządzeniu.

INDYWIDUALNY PLAN DIETETYCZNY Z COACHINGIEM ŻYWIENIOWYM

To połączenie indywidualnej diety z programem szkoleniowym, który nauczy Cię samodzielnego komponowania własnego jadłospisu.

Na początku jadłospis na każdy dzień będzie szczegółowo układany przeze mnie, zgodnie z Twoim celem, stanem zdrowia i preferencjami pokarmowymi. Wraz z upływem czasu będę Cię uczyć jak samodzielnie komponować posiłki, by Twój sposób odżywiania prowadził Cię do Twojego celu i był dla Ciebie łatwy do zastosowania. Z każdym tygodniem będziesz coraz bardziej samodzielna, a na koniec naszej współpracy będziesz w stanie ułożyć jadłospis dla siebie zupełnie bez mojej pomocy. Program potrwa 3 miesiące.

3 miesięczny program dietetyczno–szkoleniowy: 1500 zł

Komu pomagam?

– Osobom, które chcą schudnąć, niezależnie od wieku i stanu zdrowia
– Osobom, które chcą przytyć, niezależnie od wieku i stanu zdrowia
– Osobom chorym na choroby przewlekłe (tzw. cywilizacyjne), które mają problem z określeniem co jest dla nich wskazane, a czego nie powinny jeść w danej dolegliwości lub mają problem z osiągnięciem upragnionej wagi
Kontakt z nami

Masz pytania? Napisz