Kim Jestem?

Home / Kim Jestem?

Nazywam się Monika Górzyńska i jestem dietetykiem oraz promotorem zdrowego odżywiania. Pomagam ludziom osiągnąć upragnioną wagę, ponieważ wierzę, że każdy może wspaniale wyglądać i podobać się sobie i innym. I wierzę, że Ci, którzy podobają się sobie, pozytywnie wpływają na świat, czyniąc go lepszym miejscem.

Jestem magistrem dietetyki z dyplomem Akademii Morskiej w Gdyni.Interesuję się szczególnie odżywianiem w chorobach przewlekłych (tzw. cywilizacyjnych). Wiem, że właściwa dieta może przynieść ulgę w objawach i znaczącą poprawę jakości życia. W niektórych schorzeniach możliwe jest całkowite ustąpienie choroby.

Bardzo lubię też pomagać osobom, które po prostu chciałyby zrzucić trochę kilogramów. Uwielbiam obserwować postępy moich klientów! Każdy ich sukces niesamowicie mnie cieszy i dodaje mi motywacji do pracy.

Opinie o mnie

Zobacz, co mówią o mnie moi klienci:

  • „Podczas współpracy z Panią Moniką czuć wyraźne zaangażowanie w to, co robi. Dołożyła wszelkich starań, żeby dieta była ułożona według wszystkich uwag i schorzeń osoby zainteresowanej. Wizyta nie kończy się tylko na opisaniu diety, Pani Monika sama dzwoni i pyta się o samopoczucie, czy składniki diety odpowiadają – to jest bardzo ważne. Z taką osobą warto współpracować. Polecam wszystkim, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie”

    Anna Sadowska, Gdańsk
  • Współpracę z Moniką Górzyńską zaczęłam dwa miesiące temu. Czułam się ociężała, ciągle zmęczona i oczywiście miałam trochę kilogramów do zrzucenia. Długo zbierałam się do tej decyzji, bo zawsze bałam się, że praca z dietetykiem równa się wielu wyrzeczeniom i dużym nakładom finansowym. Jednak okazało się, że myliłam się całkowicie. W mojej diecie nie zagościły wielkie zmiany. Równomierne i dobrze rozłożone posiłki pomogły. Monika ustala przepisy na każdy dzień zgodnie z tym, co lubię. Po trochę przekonuje mnie do zdrowszych produktów, które wprowadza do różnych dań. Jesteśmy zawsze w kontakcie i jak potrzebuje porady mogę bez problemu zadzwonić. Prócz samych rozpisek diet, dodawania ćwiczeń, Monika uczy mnie, żebym sama później wiedziała jak odżywiać się dobrze i zdrowo. Dieta nie wymaga wielkich nakładów czasowych, co też często odstrasza osoby pracujące, ponieważ przygotowanie posiłków zajmuje tyle samo, a nawet może i mniej czasu, co normalnych dań. Po niecałych dwóch miesiącach na wadze zrzuciłam 8kg. Czuje się wiele lepiej psychicznie oraz patrząc w lustro bardziej podoba mi się moja sylwetka, która nie jest już taka napompowana. Kilogramy cały czas lecą w dół. Nakłady finansowe nie są wcale tak wielkie i nie naruszają bardzo mojego budżetu. Po prostu wymiana jednych składników na inne. Decyzja współpracy z Moniką była najlepszą decyzją, nie zmieniłabym jej. Z internetowymi dietami było mi ciężko, ponieważ były one bezsensowne i niedostosowane do mnie. Chodziłam głodna, wkurzona i jadłam okropne dania. A teraz dania są bardzo smaczne, szybko przygotowane. Czuje się lekka i pełna wigoru. Monikę poleciłabym każdemu, kto chciałby zrzucić nadmierne kilogramy.

    Ada, Gdańsk
Kontakt z nami

Masz pytania? Napisz